Jak to funguje?

V nabídce našich přízí Zufibres najdete 11 typů bází, které barvíme.

Máme také stabilní barevnou kolekci, kterou průběžně doplňujeme o nové odstíny. Tvoříme také sezónní kolekce i naprosto speciální sady odstínů.

V eshopu najdete kombinace různých bází s různou barevností.

Pokud ale chcete odstín na jiné bází (například potřebujete silnejší přízi ve vybraném odstínu, ale na skladě je jen tenká varianta), využijte možnosti barvení na objednávku.

 

Je to velmi snadné:

1. Vyberte si bázi a promyslete požadované množství

2. Vyberte si z kolekce odstín, kterým si přízi přejete nabarvit.

3. V kategoriích přízí klikněte na kategorii "Barvení na objednávku", najděte si Vámi požadovaný materiál a zvolte požadované množství.

4. Do poznámky při objednávce nám napište vybraný odstín. 

5. Další komunikace pak už bude probíhat přímo přes email.

6. Rády Vám poradíme s výběrem a určením množství na Váš projekt! Stačí nám napsat na email info@woolpoint.cz nebo přes kontaktní formulář.

 

Může se stát, že chcete něco úplně speciálního, něco, co bude jen a jen Vaše. To není žádný problém! Postupujte stejně jako píšeme výše, jen nám dejte vědět, že chcete nabarvit přízi jen pro Vás, napište nám barvy a přibližnou stylovou představu (chcete melír, speckles - prskání, jednobarevnou,...).

Pak už se spolu budeme domlouvat přes email na dalších detailech.

 

Cena je v obou případech stejná jako u přízí, které máme skladem.

 

Upozornění:

Dodací doba u barvení na objednávku je 14 dní. Počítejte s tím, prosím, při plánování svých projektů!

Série Flash Strike nelze ze své podstaty barvit na objednávku.

Naše příze jsou barveny různými metodami, ale vždy ručně, což zaručuje unikátnost každého kusu. Proto se, prosím, ujistěte, že máte dostatečné množství na Váš projekt, další várka se totiž může barevně mírně lišit.

Přestože se při fotografování snažíme zachytit barevnost co nejvěrněji, může se mírně lišit v závislosti na typu a kalibraci Vašeho monitoru.

 

Údržba:

Ze své podstaty ručního barvení žádné přadeno není stejné. Upozorňujeme také na to, že při prvním praní může pustit trochu barvy.

Přestože má příze úpravu Superwash, doporučujeme prát v ruce na max. 30 stupňů. Nesušit na přímém slunci nebo v blízkosti topení.

Při praní nedoporučujeme prát v běžném pracím prostředku a nepoužívat aviváž, přírodní vlna pak ztrácí své tepelné, izolační a voděodolné vlastnosti.

Doporučujeme prát v přípravcích z ekologické výroby s obsahem lanolinu, který přirozené vlastnosti vlny zachovává.

 

Navíjení do klubek

Pokud si přejete přadeno převinout do klubka, napiště to prosím do poznámky.

Upozorňujeme, že v případě navinutí přaden do klubek se jedná o dodávku zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele (kupujícího), a tudíž spotřebiteli v souladu s § 1837 písm. d) občanského zákoníku nenáleží právo na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.