Malabrigo Book 9 Niños

Značka: Malabrigo
400 Kč 330,58 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kniha pletených návodů pro děti Niños obsahuje kolekci designů od předních světových návrhářů, například Joji Locatelli nebo Alicie Plummer.

Kniha je v měkké vazbě a v angličtině.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a časopisy
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Malabrigo je rodinná společnost se sídlem v Uruguayi, která vyvinula řadu ručně barvených přízí neuvěřitelné měkkosti a nádherných barevných variací. Malabrigo začínalo jako malá firma, kterou založili dva švagři v roce 2005. Zaměstnávají většinou ženy všech věkových skupin a lidi ze znevyhodněných skupin obyvatelstva.

Většina přízí je vyrobena ze 100% uruguayské merino vlny, které má mimořádně vysokou kvalitu, zejména pokud jde o měkkost.

Vlna Malabrigo je 100% produkována uruguayskými farmami, které umožňují ovcím volný výběh po horách a jsou hnáni skutečnými pastýři jako za starých časů. V Uruguayi neexistuje kontroverzní praxe mulesingu.

Název Malabrigo částečně pochází z malé vesnice Mal Abrigo v Uruguayi. V myslích zakladatelů je Malabrigo imaginární a chladné místo, kde každý rád posedí v teple a kde jsou vždy užitečné vlněné svetry, čepice a šátky!