Malabrigo Book 9 Niños

Značka: Malabrigo
400 Kč
Skladem (5 ks)

Kniha pletených návodů pro děti Niños obsahuje kolekci designů od předních světových návrhářů, například Joji Locatelli nebo Alicie Plummer.

Kniha je v měkké vazbě a v angličtině.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a časopisy
Záruka: 2 roky

Malabrigo je rodinná společnost se sídlem v Uruguayi, která vyvinula řadu ručně barvených přízí neuvěřitelné měkkosti a nádherných barevných variací. Malabrigo začínalo jako malá firma, kterou založili dva švagři v roce 2005. Zaměstnávají většinou ženy všech věkových skupin a lidi ze znevyhodněných skupin obyvatelstva.

Většina přízí je vyrobena ze 100% uruguayské merino vlny, které má mimořádně vysokou kvalitu, zejména pokud jde o měkkost.

Vlna Malabrigo je 100% produkována uruguayskými farmami, které umožňují ovcím volný výběh po horách a jsou hnáni skutečnými pastýři jako za starých časů. V Uruguayi neexistuje kontroverzní praxe mulesingu.

Název Malabrigo částečně pochází z malé vesnice Mal Abrigo v Uruguayi. V myslích zakladatelů je Malabrigo imaginární a chladné místo, kde každý rád posedí v teple a kde jsou vždy užitečné vlněné svetry, čepice a šátky!