Adaptér pro jehlice S na lanko M ChiaoGoo

Značka: ChiaoGoo
120 Kč 99,17 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Adaptér na lanka od ChiaoGoo, který umožňuje použít jehlice velikosti S (small) na lanka velikosti M (mini)

- balení obsahuje 2 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adaptér na lanka od ChiaoGoo, který umožňuje použít jehlice velikostiS (small) na lanka velikosti M (mini)

- balení obsahuje 2 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: ChiaoGoo
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

ChiaoGoo je rodinný podnik, který založili čtyři bratři. Jehlice na pletení a pomůcky ChiaoGoo navrhují v Michiganu ve Spojených státech. Výrobní závod pak sídlí v čínském Hangzhou.

Bratři se narodili a vyrostli v Linanu v Číně, „Bambusovém hlavním městě Číny“. Dědeček byl bambusový řemeslník, který většinu svého života cestoval z města do města se svou bambusovou soupravou nástrojů a vyráběl domácí potřeby, jako jsou židle, stoly, matrace, rýžové sudy, koše atd. Otec šel ve stopách dědečka a počátkem 80. let mohl zřídit dílnu. V dílně se vyrábělo podobné zboží pro domácnost, ale hlavním produktem byly bambusové jehlice na pletení.

Poptávka po pletacích jehlicích pocházela od matky, která byla vynikající pletařkou Často pletla a prodávala své výrobky sousedům a přátelům, aby vydělala nějaké peníze navíc pro svou sedmičlennou rodinu. Byla „testerkou“ jehlic a často požadovala speciální jehlice, které by vyhovovaly jejím potřebám. Je inspirací pro značku ChiaoGoo, což v čínštině znamená „velmi zručná a rafinovaná dáma“.