O nás

Vítejte ve Woolpointu!

My jsme Zuzana a Zuzana a milujeme pletení!

Celkem máme dva muže, šest dětí, několik psů a nepočitatelně rozpracovaných pletařských projektů. 

 3_1

 

A tady je náš příběh, proč jsme se rozhodly otevřít Woolpoint - e-shop a kamennou prodejnu neboli Yarn Shop.

Obě jsme začínaly plést jako malé holky, ale jak to tak bývá, vydržely jsme u toho někdy déle někdy jsme jehlice odložily na dlouhé roky. Až v dospělosti jsme se k němu ale naplno vrátily a začaly přitom objevovat obrovský prostor světového pletení a jeho komunitu. Fascinovaly nás americké a evropské Yarn Shopy (kamenné prodejny s přízemi), kde si člověk může nejen nakoupit kvalitní přízi, ale taky zaplést a popovídat s ostatními nadšenci a taky získat cenné rady a zkušenosti. Kromě toho jsme začaly objevovat více a více designérů a návodů pro moderní pletení a háčkování.

V Česku nám něco podobného chybělo a tak jsme si řekly, že se do toho samy pustíme. Rády bychom Vám přiblížily současný moderní pohled na pletení.

Zufibres

Kromě toho sledujeme aktuální trendy světových barvířských dílen a barvíme pod vlastní značkou Zufibres!

Zufibres staví na originalitě, kvalitním materiálu a barvách, a vlastním osobitém stylu. Chceme Vám přinášet potěšení a požitek z tvoření z našich přízí, abyste si užívaly každé oko, které upletete nebo uháčkujete. A hlavně, aby Vás to bavilo tak jako nás!

Kromě stálé nabídky barev Vám budeme nabízet limitované řady a speciální sety.

9_1

 

Důležitým aspektem našeho obchodu je ekologický přístup k naší planetě. Proto balíme zásadně do recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Při barvení příze používáme nezávadné barvy, které nezatěžují životní prostředí. Faktury netiskneme a všechna komunikace probíhá elektronickou formou.

 

Pořádáme taky workshopy pro začátečníky a kurz pletené  raglánového svetru. Každý je vítán!

Podrobnosti se dozvíte vždy aktuálně na našem Facebooku a Instagramu

 

Těšíme se na vás!

Zuzana & Zuzana

 

 11 (1)

 

woolpoint_11 (1)