O nás

Vítáme Vás ve Woolpointu!

My jsme Zuzana a Zuzana a milujeme pletení!

Celkem máme dva muže, šest dětí, několik psů a nepočitatelně rozpracovaných pletařských projektů. 

 3_1

 

A tady je náš příběh, proč jsme se rozhodly otevřít Woolpoint - e-shop a kamennou prodejnu neboli Yarn Shop.

Obě jsme začínaly plést jako malé holky, ale jak to tak bývá, vydržely jsme u toho někdy déle někdy jsme jehlice odložily na dlouhé roky. Až v dospělosti jsme se k němu ale naplno vrátily a začaly přitom objevovat obrovský prostor světového pletení a jeho komunitu. Fascinovaly nás americké a evropské Yarn Shopy (kamenné prodejny s přízemi), kde si člověk může nejen nakoupit kvalitní přízi, ale taky zaplést a popovídat s ostatními nadšenci a taky získat cenné rady a zkušenosti. Kromě toho jsme začaly objevovat více a více designérů a návodů pro moderní pletení a háčkování.

V Česku nám něco podobného chybělo a tak jsme si řekly, že se do toho samy pustíme. Rády bychom Vám přiblížily současný moderní pohled na pletení.

Zufibres

Kromě toho sledujeme aktuální trendy světových barvířských dílen a barvíme pod vlastní značkou Zufibres!

Zufibres staví na originalitě, kvalitním materiálu a barvách, a vlastním osobitém stylu. Chceme Vám přinášet potěšení a požitek z tvoření z našich přízí, abyste si užívaly každé oko, které upletete nebo uháčkujete. A hlavně, aby Vás to bavilo tak jako nás!

Kromě stálé nabídky barev Vám budeme nabízet limitované řady a speciální sety.

9_1

 

Důležitým aspektem našeho obchodu je ekologický přístup k naší planetě. Proto balíme zásadně do recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Při barvení příze používáme nezávadné barvy, které nezatěžují životní prostředí. Faktury netiskneme a všechna komunikace probíhá elektronickou formou.

 

Pořádáme taky workshopy pro začátečníky a kurz pletené  raglánového svetru. Každý je vítán!

Podrobnosti se dozvíte vždy aktuálně na našem Facebooku a Instagramu

 

Těšíme se na vás!

Zuzana & Zuzana

 

 11 (1)

 

woolpoint_11 (1)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení