O nás

Vítáme Vás ve Woolpointu!

My jsme Zuzana a Zuzana a milujeme kvalitní, přírodní a krásnou přízi!

Dohromady máme dva muže, pět dětí, několik psů a nepočitatelně rozpracovaných pletařských projektů.

 

 3

 

Rády bychom Vám představily náš nový obchod Woolpoint a sdělily Vám jeho hlavní myšlenku.

Obě jsme začínaly plést jako malé holky, pletení k nám v průběhu života přicházelo a zase nás opouštělo, až napevno zakotvilo v našich životech. A jak jsme tak pletly a objevovaly obrovský prostor světového pletení a jeho komunity, zjistily jsme, že český rybník (ač malý nebo možná právě proto) je naprosto zapomenutý. Že existuje jen relativně malé procento českých pletařek, které si dokáží najít potřebné informace, a to ať se to týká návodů nebo kvalitní a originální příze. A že je ještě menší procento českých obchodů, které jsou schopné pokrýt potřeby pomalu se měnícího českého pletařského trhu.

Uvědomily jsme si, že to chceme být my, kdo Vám nabídne současný moderní pohled na pletení. Kdo do České republiky přiveze svěží vítr ze světových barvířských dílen. A že to chceme být my, kdo má ambici vybudovat značku, která si získá evropské jméno. 

A tak se zrodila naše vlastní značka ručně barvených přízí Zufibres!

Zufibres staví na originalitě, kvalitním materiálu a barvách, a vlastním osobitém stylu. Chceme Vám přinášet potěšení a požitek z tvoření z našich přízí, abyste si užívaly každé oko, které upletete nebo uháčkujete. A hlavně, aby Vás to bavilo tak jako nás!

Kromě stálé nabídky barev Vám budeme nabízet limitované řady, speciální sety a také řadu Zufibres Flash Strike.

Flash Strike je naprosto náhodná, unikátní a neopakovatelná barevná kombinace, kterou barvíme pouze v jednom až dvou kusech. Jak to vzniklo? Při barvení se občas trochu barvy vysype bokem, něco ulpí na sítku nebo zbyde trochu barevného roztoku. A my nemáme rády plýtvání. Takže všechny tyto "zbytky" setřeme, smícháme a Flash Strike je na světě!

9

 

Zufibres je základním kamenem našeho nového obchodu, ale budou do něj přibývat další světové značky - nabídneme Vám jak stálice na trhu tak i úplně nové firmy, které na českém trhu chybí. 

Důležitým aspektem našeho obchodu je ekologický přístup k naší planetě. Proto balíme zásadně do recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Při barvení příze používáme nezávadné barvy, které nezatěžují životní prostředí. Faktury netiskneme a všechna komunikace probíhá elektronickou formou.

 

Pletení je vášeň, potěšení, které když je sdílené, přináší o to větší radost. Proto se scházíme pravidelně v našem Yarn Shopu v Praze na setkání "Knit and Talk".

Pořádáme taky workshopy pro začátečníky i tématické, například ponožkové nebo svetrové. Každý je vítán!

Podrobnosti se dozvíte vždy aktuálně na našem Facebooku a Instagramu

 

Těšíme se na vás!

Zuzana & Zuzana

 

 11

 

woolpoint_11 (1)