Rok 2024 s Wool & Pine!

Zveme vás ke společenému pletení s Wool & Pine! Celoroční KAL 2024 je tu!

 

 DSC_0490-Edit_medium2

 

Pod značkou Wool & Pine se skrývá nápadité duo designérek Selena Shepard & Abbye Meiklejohn. Jejich tvorba přesahuje tradiční vzory pletení, vdechuje život jasným barvám a fascinujícím texturám a přeměňuje je ve směs funky sofistikovanosti. Jejich návrhy jsou nejen jedinečné, ale také vhodné pro začátečníky i pokročilé.

 

 DSC08930_medium2 

 

Modely Wool & Pine se snaží být přístupné pletařkám a pletařům všech úrovní a dají se snadno přizpůsobovat všem typům postav. Věří v jasnost a přesnost a jejich návody jsou vylepšeny poutavými fotografiemi a komplexními video tutoriály.

 

 07FF5E51-EE26-4E3B-89C7-4306D3F3803D_medium2

 

Abbye a Selena velmi rády tvoří z jednoho vzoru různé kusy oblečení, můžete si tedy uplést třeba svetr, čepici a rukavice se stejným motivem nebo svetr v jednom vzoru pro různá roční období - zimní, jarní nebo letní verze. U mnoha modelů můžete plést verzi pro dospělé nebo děti.

 

 DSC01383_medium2 DSC02440_medium2 DSC02632_medium2

 

Rukopis dua Wool & Pine je na první pohled rozpoznatelný, modely jsou výjimečné a originální, nebojí se jasných a výrazných barev. Skvěle sedí a jsou výrazným prvkem v šatníku Můžete samozřejmě zvolit i neutrálnější barevnost a tím získat nadčasové moderní kousky. Návody jsou precizně psané, srozumitelné a bez zbytečného textu. Jsou vhodné i pro pletařky, které s návody v angličtině teprve začínají. 

 

 square-1_medium2

 

V čem spočívá Rok s Wool & Pine? 

Je to jeden dlouhý KAL, který má jen dvě pravidla - plést projekt z dílny Wool & Pine, a dokončit svůj projekt do 31.12. 2024. Je jedno, jestli to bude svetr, tričko, šátek, rukavice nebo čepice. Je jedno, kdy nahodíte a kdy projekt dokončíte, pokud to stihnete do konce letošního roku.

Návody Wool & Pine najdete buď na Ravelry nebo přímo na webových stránkách Wool & Pine.

 

 DSC_7115-square_medium2

 

A teď - co je to vlastně ten KAL?

KAL je zkratkou anglického Knit Along, tedy "společné pletení". Jedná se o společné pletení jednoho konkrétního projektu, případně o pletení libovolného návodu na dané téma nebo od jednoho určeného designéra. 

KAL je ale hlavně zábava, kdy můžeme společně sdílet své nápady, pokroky i nezdary. Svoje fotky a postřehy směrujte do naší facebookové skupiny Knit & Talk

Zúčastnit se může každý!

Co k tomu potřebujete?

Stáhnout si návod na Ravelry nebo přímo na webu Wool & Pine (odkaz najdete výše), použít přízi zakoupenou z Woolpointu a pustit se do toho!  

KAL není soutěž, je to zábava!

 

 DSC_3364-Edit_medium2 DSC_9538-Edit-Edit_medium2

 

Jak dlouho KAL trvá?

Nahoďte, kdy chcete!

Jediný termín, který je pevný, je konec KALu a to 31. prosince 2024. 

Když nám do tohoto termínu pošlete fotku alespoň jednoho upleteného projektu z příze z Woolpointu, získáte po skončení KALu jednorázový kód na 10% slevu v našem obchodě nebo e-shopu.

Vyhrává tedy úplně každý!

Fotky posílejte na e-mail info@woolpoint.cz

Pokud nestíháte, nic se neděje, pleteme přece hlavně pro potěšení!

 

 DSC01656_medium2 DSC03195-Edit_medium2

 

Odkazy

Budeme mít velkou radost, pokud se přidáte k naší skupině na Facebooku Knit & Talk a budete s námi sdílet svoje pokroky nebo si přijdete pro radu!

Techniky a tipy pro vyplétání najdete na našem YouTube kanálu Woolpoint.

Pro ty, co nás sledují i na Instagramu - budeme moc rády, když budete sdílet své pokroky a pletací zážitky s s hashtagem #kalwoolpoint a označíte nás. :)

Užijte si pletení!