Světový den pletení na veřejnosti - připojte se k nám!

Knit & Talk je zpět!-2

Den větru, leváků, čokolády, kávy... Světových a mezinárodních dní je celá řada, ale víte, jaký je náš nejoblíbenější? Světový den pletení na veřejnosti! Každoročně připadá na druhou červnovou sobotu (stejně jako světový den žonglování mimochodem) a my se pokaždé sejdeme na nějakém veřejném místě a společně si zažonglujeme - s jehlicemi a háčky!

A letos tomu nebude jinak. Tentokrát jsme se rozhodly uspořádat tento pletařský svátek v kavárně (tedy na veřejnosti), protože jsme konečně objevily jednu naprosto dokonalou - kavárna Kafe & Hrnky v Nerudově ulici 25 v Praze má vynikající atmosféru, personál i nabídku. A kromě toho mají taky krásnou a klidnou zahrádku ve vnitrobloku, kde se právě 8. 6. 2024 sejdeme a zapleteme si (a kdyby náhodou pršelo, tak jako tomu zatím bylo každý rok), přesuneme se dovnitř a budeme plést dál!

V sobotu budeme mít jako obvykle v obchodě otevřeno od 10.00 do 15.00, kdybyste si chtěli před společným pletením doplnit zásoby nebo nahodit něco nového, a potom se přesuneme do Kafe & Hrnky, kde budeme od 15.00 do 18.00 klábosit a plést.

Na našem Facebooku najdete vytvořenou událost, ke které se můžete směle hlásit, a pokud Facebook nemáte, tak jednoduše dorazte, rády vás uvidíme!